Regulamin:

 1. Serwis verdesklep.pl jest sklepem prowadzącym sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sieci Internet. Naszym celem jest stworzenie sklepu internetowego, umożliwiającego Państwu zakupy w dowolnym miejscu i czasie. W swojej ofercie proponujemy Państwu szeroki asortyment produktów spożywczych, suplementów diety, środków czystości oraz kosmetyków w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnych promocjach. Przed skorzystaniem z serwisu aleeko.pl koniecznym jest zapoznanie się z poniższym regulaminem korzystania z usług.
 2. Regulamin korzystania z serwisu www.verdesklep.pl obowiązujący od 01.05.2016 roku:
 3. §1 Zamówienia
 4. 1. Wypełnienie i wysłanie zamówienia do sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 5. 2. Składanie zamówienia odbywa się przez 24h na dobę po wyborze artykułów z oferty sklepu znajdujących się na stronie www.verdesklep.pl poprzez wypełnienie formularza zamówień. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy oraz metody płatności, zgodnie ze wskazaniami w formularzu zamówienia.
 6. 3. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku:
 7. a) podania przez Klienta danych nieprawdziwych, niepełnych lub budzących wątpliwości;
 8. b) niemożności zrealizowania zamówienia wynikającej z winy producenta, dystrybutora, hurtownika;
 9. c) gdy produkt został wycofany ze sprzedaży na terenie Polski;
 10. d) gdy ceny prezentowane na stronie www.verdesklep.pl zostały błędnie zaktualizowane oraz gdy towar widniejący w zamówieniu jest niedostępny na magazynie;
 11. e) nieprzestrzegania niniejszego regulaminu.
 12. 4. Przygotowanie do wysłania zamówienia następuje po prawidłowo wypełnionym i wysłanym formularzu, po czym Zamawiający otrzymuje potwierdzenie zamówienia wysłane z serwisu www.verdesklep.pl.
 13. 5. Wysyłka zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę i święta są realizowane w następny dzień roboczy.
 14. 6. Czas realizacji zamówień sklep wykonuje bez zbędnej zwłoki do 5 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na konto. W przypadku niedostępności produktów w hurtowni czas oczekiwania może się wydłużyć.
 15. 7. Sklep wysyła e-mail na adres podany w formularzu przez Klienta: - po złożeniu zamówienia na www.verdesklep.pl z informacją o zamówieniu z numerem zamówienia,
 16. 8. Koszty dostawy pokrywa Klient i są one zgodne z obowiązującym cennikiem. Jeżeli jednak wartość zamówionych produktów przekroczy 200 zł w przypadku przesyłki do 30 kg, koszty przesyłki nie są naliczane (nie dotyczy zamówień zagranicznych, gdzie koszty dostawy ustalane są indywidualnie). Dla wszystkich przesyłek obowiązują limity wagowe: przesyłka pocztowa ekonomiczna do 2,00 kg, przesyłka pocztowa priorytetowa do 5,00 kg, InPost do 25,00kg, przesyłka kurierska DPD do 30,00 kg oraz przesyłka do odbioru w wybranej placówce Poczty Polskiej do 30 kg. Sklep zastrzega sobie prawo do obciążenia klienta wyższymi kosztami dostawy w przypadku przekroczenia limitu wagowego. W stosunku do produktów niewymagających szczególnych warunków przechowywania i transportu istnieje możliwość wysyłki towaru za pośrednictwem usługi Paczkomaty InPost z uwzględnieniem postanowień powyższego regulaminu oraz regulaminu usługi Paczkomaty Inpost dostępnym pod linkiem http://paczkomaty.pl/pl/cenniki-i-regulaminy.
 17. 9. Sklep zastrzega sobie prawo do obciążenia Klienta kosztami transportu zamówienia w przypadku nieudanej próby dostarczenia z winy Klienta: błędnego podania adresu, kodu pocztowego, nieodebrania przesyłki w terminie lub odmowy odbioru zamówionego produktu. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji przesyłek spowodowane działaniem lub zaniechaniem firmy kurierskiej.
 18. 10. Klient ma prawo do anulowania transakcji bez podania przyczyny, lecz powiadamia niezwłocznie o tym fakcie sklep telefonicznie lub e-mailem. Otrzymanie odpowiedzi na e-mail z informacją o potwierdzeniu i przyjęciu rezygnacji przez sklep jest równorzędny z anulowaniem transakcji.
 19. 11. Umowa sprzedaży zawierana jest na okres minimum 7 dni. Klient, który nie wpłacił za zamówienie otrzymuje po 14 dniach od złożenia zamówienia informację, że jest ono anulowane, bez obciążania Klienta jakimikolwiek kosztami. Anulowane zamówienie może być zrealizowane po konsultacji ze sklepem.
 20. 12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny produktu w sytuacji jej zmiany w hurtowni, a także wycofania produktu ze sprzedaży w związku z jego brakiem w hurtowni.
 21. 13. Wszystkie zamówienia są przygotowywane do wysyłki jedynie przez wykwalifikowany personel sklepu.
 22. 14. Każdorazowo otrzymując zamówienie Kupujący powinien sprawdzić czy opakowanie nie jest uszkodzone i czy zawiera wszystkie zamówione produkty pod względem ilościowym jak i jakościowym. O zaistniałych nieprawidłowościach Kupujący niezwłocznie powinien poinformować sklep.
 23. 15. Przedstawiona oferta sklepu nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 24. §2 Zwroty
Strona korzysta z plików Cookies (Ciasteczek)